चितवन । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) चितवनको अध्यक्षमा राम न्यौपानेसहित १४४ सदस्यीय जिल्ला कमिटी सर्वसम्मत चयन भएको छ ।

१० औं जिल्ला अधिवेशनबाट न्यौपानेको नेतृत्वमा नयाँ कार्यसमिति सर्वसम्मत चयन गरिएको हो । लामो समयपछि आज जिल्ला नेतृत्वको टुंगो लागेको छ । एमाले चितवनको उपाध्यक्षमा कमलराज पाठक, सचिवमा शैलेश खनाल, सहसचिवमा चन्द्रकान्त न्यौपाने र प्रकाश ढुंगाना चयन भएका छन् ।

नेकपा एमाले चितवन जिल्ला कमिटीमा पदाधिकारी र सदस्यहरुको सूची यसप्रकार रहेको छ ।

अध्यक्ष : रामप्रसाद न्यौपाने
उपाध्यक्ष: कमलराज पाठक
सचिव: प्रकाश खनाल शैलेश
उपसचिव: चन्द्रकान्त न्यौपाने
उपसचिव: प्रकाश ढुंगाना

सदस्यहरुः इच्छाकामना गाउँपालिका

दानबहादुर गुरुड.
चन्द्रमणी सापकोटा
रुद्र उप्रेती
मिन बहादुर श्रेष्ठ
जुना राजभण्डारी
ज्ञानु पाण्डे त्रिपाठी
माया सिलबाल

कालिका नगरपालिका

बिनोद रेग्मी
टिकाराज रिजाल
भिष्म खनाल
लक्ष्मण पौडेल .
खोम बहादुर गुरुड
अनिता पौडेल
बिमला लामा
सरस्बती सापकोटा

रत्ननगर नगरपालिका

प्रेम दुबाडी .
केशव आचार्य.
गोपी नेपाल
प्रताप डल्लाकोटी .
किशोरबाबु पुरी
जोगेन्द्र महतो
गोबिन्द भट्टराई
बिमला दुबाडी
ज्बाला वन
थल कुमारी परियार
पार्वती न्यौपाने
सीता भेटवाल .

माडी नगरपालिका

श्यामकुमार बिष्ट
शिवहरि सुवेदीे
नारायण पौडेल
रेशम आचार्य
बिनिता तिमिल्सिना
ताराकाजी महतो

खैरहनी नगरपालिका

रामेश्वर महतो
भरत भण्डारी
कुल प्रसाद भुसाल
कारी चौधरी
कमल न्यौपाने
राजेन्द्र सिवाकोटी
प्रेम केसी
केशव कँडेल
शान्ति अधिकारी
मनकुमारी अधिकारी
मनु भुजेल
बबिता चौधरी

राप्ती नगरपालिका

भिमबहादुर पुन
सिताराम बल
अमरबहादुर तामाड
शालिकराम पाठक.
समिलाल मोक्तान
जगन्नाथ श्रेष्ठ
श्यामकृष्ण आचार्य
पुष्पा केसी
मेनका पाठक
निलिमा लामा
चन्द्र देबी तामाड

भरतपुर महानगरपालिका

पदमपाणी सुवेदी
भक्तिप्रसाद गौतम
भुपाल नाथ कँडेल
राजु पौडेल
शेषमणि नेपाल
नरेश अधिकारी
अनोज जोशी
शान्तराज आचार्य
बद्री चापागाई
नरिनारायण पौडेल
देवप्रसाद पाठक
मेखबहादुर तामाड.
रबिकिरण पौडेल
सुदीप रेग्मी
सन्देश श्रेष्ठ
कृष्ण केसी
प्रल्हाद प्रधान
तुलसी पाण्डे
चिजकुमार गुरुड.
सनत लामिछाने
मुना श्रेष्ठ
दिव्या आचार्य
ईश्वरी ढकाल
बिमला न्यौपाने
अञ्जु शर्मा दाहाल
राधा क्षेत्री
अञ्जना गौतम
विष्णुमाया भण्डारी
बिपुला दवाडी
सिता पुन
कमला बोलखे
लक्ष्मी चापागाई

दलित कोटा

मिन बहादुर परियार
बिजय विक.
कमल रामदाम
दिपक सिं परियार
भुबन प्यासी
पार्बती विक.
ज्योती सुनार

मजदुर:

निरु थापा
अञ्जु गुरुड

अपांग:
अम्बिका लाल श्रेष्ठ

मधेसीः

गणेश बर्मा

मुस्लिम :

सकिल मिया

खुल्ला तर्फ
घनश्याम कँडेल
हरिप्रसाद आचार्य
बाबुराम अधिकारी
जितबहादुर शाही
लेख बहादुर थापा
देबी पौडेल शम्भु
पुर्णबहादुर श्रेष्ठ
ढुण्डुराज गुरुड.
झगरु चौधरी
पन्चु चेपाड.
केदार आचार्य
बच्चु भट्टराई
भगबती पौडेल
शुशिला पौडेल थपलिया
कमला भट्टराई
भबानी अधिकारी
एकता प्रकृया तर्फ
मधुबिलास पौडेल
कृष्ण तिबारी
धनपति शर्मा
किरण पाठक
तुलाराम विक.
जनार्दन अधिकारी
रेशमलाल थिड.
ऋषिराम मरहठ्ठा
कल्पना लामा
बिन्दा कार्की
उषा सेन्चुरी

मनोनित

बिष्णु अधिकारी
लेखराज (हरि) पन्त
टोपनाथ धरेल
सोम बहादुर कँडेल
शंकर गिरी
सुरज थपलिया

लेखा आयोग

अध्यक्ष : राजेन्द्र पोख्रेल
उपाध्यक्ष : राजकुमार भट्ट
सचिव : राजेन्द्र पिया
सदस्य : दिलकुमारी लामा
सदस्य: हरि चापागाई
सदस्य : रेबती ढकाल
सदस्य : डिल्ली थपलिया
सदस्य : शिबजी गायक
सदस्य : हीरा अधिकारी
सदस्य : संगिता खनाल
सदस्य: सुन्दर तिवारी
सदस्य: राजेन्द्र कोईराला सर्मपित
सदस्य : बिरञ्जना घिमिरे
सदस्य : भोजुराम थपलिया
सदस्य: भिम ओली
सदस्य: जगराम प्रजा
सदस्य: कृष्ण बस्नेत

प्रतिक्रिया दिनुहोस !